Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Lniana

Lniana, Kamień, pomorskie

  • 215 000 zł
  • 500 m²
  • 430 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Kulska

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Lniana

Lniana, Kamień, pomorskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

215 000 zł

500 m²

430 zł/m²

Działka budowlana, ul. Lniana

Zaktualizowane: 14 maja 2026

215 000 zł 500 m² 430 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 215 000 zł (430 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 500 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   określone warunki zabudowy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka budowlana 6 min spacerem od Jeziora Kamień.

Jeśli ktoś z Państwa poszukuje miejsca do odpoczynku od codziennego zgiełku,

malownicza miejscowość Kamień jest idealną lokalizacją.

Bardzo blisko Trójmiasta z dogodnym dojazdem Trasą Kaszubską.

Działka 500 m2.

Działka o regularnym kształcie, płaska. Ogrodzona z trzech stron.

Nasadzenia.

UWAGA! W odróżnieniu od innych propozycji (...)

Agent

Joanna Kulska

500 215...

500 215 000

58 661 21 00

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Kulska

500 215...

500 215 000

58 661 21 00

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości